Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen oka lehet a gyakori...

Milyen oka lehet a gyakori vizelésnek?

Figyelt kérdés
Kb. 3 hete csaknem minden 2 órában rohannom kell a vécére,eleinte terhességre gyanakodtam, majd felfázásra...de nem vagyok terhes és a megfázás egyéb tünetei sem mutatkoznak.
2007. nov. 26. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes kivizsgáltatni!Ha esetleg sokkal többet is iszol, cukorbetegségre is lehet gyanakodni. Menj orvoshoz!
2007. nov. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet cukorbetegség jele is meg van ilyen agyi betegség is aminek tünete a sok folydék fogyasztás és sok vizelés.de lehet hólyaghurut és még sok betegség jele is.de a stressz is okozhatja.

szerintem keress fel orvost!:)

2007. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ... ugyan igy csak a vizelés volt meg de semmi más tünetem. Menj el orvoshoz nehogy ugy járj mint én. Mert én két hé után azt vettem észre hogy nem tudok pisilni és nagyon kell. És ez az inger estére nagyon erős lett. Legszivesebben egész nap a wc-én ültem volna. Biztos volt már olyan neked is hogy rettenetesen kellett wcre menned. Nem jó érzés... engem este vittek az ügyeletre és irtak fel gyogyszert amit azonal ki kellett váltanunk.. hólyag gyulladásom volt... Vigyázz vele nehogy ugy járj mint én... Még az estét végigszenvedtem...mire hatott a gyogyszeres kezelés..
2010. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!