Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elvileg 2 vagy 3 napon belül...

Elvileg 2 vagy 3 napon belül kéne megjönnie, de ma azt vettem észre hogy egy kevés halvány rózsaszin folyás volt a bugyin. Ilyen még sose volt, de már elis múlt. Miért van ez, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
A nemi életem is most kezdődött el 12 nappal ezelőtt.

2017. nov. 22. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs semmi jelentősége,lényeg,hogy megjöjjön.
2017. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jolvan köszönöm!
2017. nov. 22. 22:35
 3/10 A kérdező kommentje:
Ma jött meg, és ammyi hogy most picivel jobban fáj a hasam , meg abderekam.
2017. nov. 23. 05:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy felfáztál egy picit,az zavar be.
2017. nov. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, ha ilyenkor egy kicsit változnak a dolgok, hiszen a tested előtte "nem találkozott" ezzel az élménnyel, a szervezeted, a hormonjaid dolgoznak, stb. Nyugi! :)
2017. nov. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jolvan köszöm,:))
2017. nov. 23. 13:37
 7/10 A kérdező kommentje:

De ez elég hülye kérdés, de terhesség jele ugye nem lehet? Mert semmi tünetem nem volt meg nincs, csak sok helyen olvastam hogy a halányrozsaszín folyás a beágyazódás jele.

De elvileg akkor nem kéne hogy megjöjjön nem ?

2017. nov. 23. 13:48
 8/10 A kérdező kommentje:

Utánanéztem, és azt írják ha nem termékenyült meg a petesejt kilökődik, és az a menstruácios vérzés.

Nem akarok gyereket nehogy félre étsék, csak lehet baleset történt.

2017. nov. 23. 14:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem bántásból kérdezem, de hány éves vagy...?

Ha védekeztetek, és meg is jött, akkor nincs min aggódnod. Azért annyira nem egyszerű teherbe esni, gondolj bele, mások évekig próbálkoznak. És ugye ott nincs védekezés. Persze olyan is van, hogy hiába a védekezés. Semmi sem 100%-os. Tegyetek meg mindent, vigyázzatok, védekezzetek, a többi nem rajtad múlik, ilyen félelemben nem lehet szexuális életet élni.

2017. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

16 és fél, jolvan renben természetesen úgy lesz, vigyázunk! És igen igaz az .

Köszönöm

2017. nov. 24. 23:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!