Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat fiatalon a derekam?

Mitől fájhat fiatalon a derekam?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mar kis millió ilyen kerdes van fent, de az egyik sem stimmelt az én tüneteimmel. 15 éves vagyok és ha már rövid ideig hajolok akkor fáj a derekam. Pár hete volt ellenőrzés a suliban, az orvos mindent rendben talált, azt sem említette hogy gerinc ferdülésem lenne, szóval arra következtetek, hogy elmúlt. Arra gondoltam, hogy új matrac van az ágyamban, ami puhább mint az előző, ezért lehetséges, hogy azért fáj. Nektek mi a véleményetek?

Köszönöm előre is!



2017. nov. 22. 23:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemlíteni, hogy nem egyfolytában fáj, hanem hajolás után alig bírok felegyenesedni.
2017. nov. 22. 23:43
 2/3 anonim ***** válasza:

A másik matracod mellett nem fajt? Mert ha akkor nem akkor megvan a válasz.

De egy suli orvos nem biztos hogy ért hozza, menj ortopéd orvoshoz ha nagyon faj.

Nekem akkor szokott néha nagyon mielőtt megjön a mensi.

2017. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
El kéne kezdeni mozgatni a tested, és akkor nem fájna. Ha már mozgatod, akkor a derék izmait kéne erősíteni, mert olyan gyenge vagy, mint egy harmatos fűszál :))) Ez nem bántás. Erősítsd meg és nem fog fájni.
2017. nov. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!