Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ne aludjak...

Mit csináljak hogy ne aludjak órán?

Figyelt kérdés

15éves gimnazista fiú vagyok.

Egy ideje folyton fáradt vagyok, égész nap majd elalszom, mikor hazaérek azonnal ledőlök pár órára aztán megpróbálok tanulni de nagyon rosszul megy.

Semmihez nincs energiám, kedvem is kevés és a hangulatom is pocsék.

Ma reggel ittam 2 kávét, a épphogy nem akartam elaludni a buszon (mindíg alszok a buszon), a suliban ittam mégegy kávét és jobb lett a kedvem, tudtam figyelni órákon és nem aludtam el majdnem, aztán később később még 2kávét ittam, amitől felpörögtem és jól ment a tanulás és figyelés, suli után, kb 15:30kor ittam mégegy kávét de hazafelé a buszon már aludtam megint,itthon vagyok, csinálom a házit, már majdnem befejeztem mikor az előbb észrevettem hogy megint majdnem elalszok, fáj a fejem, nem tudok koncentrálni és a kedvem is rossz lett, de a 6kávétól egy kicsit hányingerem van már szóval nem kéne ennyit innom, mit csináljak? Nem aludhatok órákon de nem is ihatok ennyi kávét.


2017. nov. 23. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Mikor fekszel? Mikor kelsz ? Jó lenne a napi 20 kávét 2-re vissza szorítani!
2017. nov. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
11kor fekszem le de amikor délután is aludtam sem volt jobb a helyzet
2017. nov. 23. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor feküdj le 9-10 órákkor.
2017. nov. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!