Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 113-as az iq-m 14-évesen nem...

113-as az iq-m 14-évesen nem internetes mérés. Habár azok tobbet mutattak. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Öszinten szolva mindig kilogtam a sorból egyfolytába nagyobbakal barátkoztam es kb 2 ève elindult a kérdezos korszakom mindenre kell összefugest találnom mert kulombe informácio ehes leszek... es nem szeretek az lenni mérnök a matek tanárom szoval szet bombazom

Még azzal is amit valójában nem is tud ugy elmondani hogy felfogjam... erdekelt vagyok a real tantárgyak iránt 4-5 többi 3-4-es jegyek kozott mozognak...komunikációs késégem sok embert ferrevezet 17 évesnek nezek ki... eddig senki nem tudta megmondani csak ha kapott segítséget vagy vegigtippelte 13-18 ig a korosztájokat...(ja és csak hogy tisztázuk nyelvtanom 2-es...mielött valaki leszid :p)


2017. nov. 23. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
A helyesírásod borzalmas, a toldalékok szörnyűek, valamint az íráskép is hagy kivetnivalót maga után. Akkor lehet erről igazából beszélgetni, ha elmész egy MENSA-tesztre, és ott megmondják ezt az értéket neked. Amúgy a 113 egy teljesen átlagos érték, semmi extra, minden harmadik embernek legalább ekkora.
2017. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A 113 azt jelenti, hogy tök átlagos vagy intelligencia terén, jó, egy picit átlag fölötti.

Az érdeklődés egészen más, bár nyilván segít a különféle tudományokban elmélyedésben, ha az ember nem borderline elmebeteg...

2017. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, a helyesírásnak sincs sok köze hozzá (némi korreláció bizonyosan van, de nem erős). Az enyém speciel jó (IQ>148, nem mintha bármi különöset érzékelnék, bár azt igen, hogy sok nálam sötétebb ember akad), de egy nálam jóval sikeresebb, okosabb és kiváló érdemjegyekkel, ösztöndíjjal rendelkező évfolyamtársamnak elképesztően pocsék volt. Az a szavanként 2 szarvashiba típus. Az IQ-járól mit sem tudom, de tuti nem volt átlagos.
2017. nov. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"nagyobbakal", "összefugest", "kulombe", "korosztájokat"...


És ez csak a helyesírásod - a fogalmazás még rosszabb.

:-)


Azt a 113-at nyugodtan felezd meg!

2017. nov. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, szólva, kilógtam, egyfolytában, nagyobbakkal, összefüggést, különben,információ, szétbombázom, készségem,félrevezet, korosztályokat, tisztázzuk, mielőtt....és ez nem minden.


Nos.. Véleményem szerint az sokkal inkább számít, hogy milyen igényes (esetedben igénytelen) az írásképed, a helyesírásod..

Nem azt fogják kérdezni, hogy hány pontot értél el bizonyos intelligencia teszteken. Elhiszem, hogy jók a jegyeid, de akkor leszel szíves fejleszteni magadat olyan területeken is, amik nem mennek annyira. Ha a nyelvtanod egy elfogadható szintre emeled, és utána csak a reál tantárgyakkal foglalkozol,nem probléma, mivel mindenki másban jó,valamint majd akkor sok sikert kívánok. Csak tényleg ügyelj arra, hogyha úgy gondolod, hogy értelmes vagy,az egy ilyen egyszerű kérdés kiírásánál is azt sugározza.

2017. nov. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Dislexiával küzdök azért ilyen a helyes írásom
2017. nov. 24. 08:15
 7/11 A kérdező kommentje:
Elsőtöl nehezemre esik az írás, de szerencsére van felmentesem...
2017. nov. 24. 08:18
 8/11 anonim ***** válasza:

Általános iskolában nem nagy kihívás kitünönek lenni.Honnan kaptad ezt az IQ értéket?Énis megmérném..

Csak az a baj olyan magas lenne hogy bekrepálna a gép

2017. nov. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A városi nevelési tanácsadó általi mérés... de ha szeretnéd megadom a címet
2017. nov. 24. 11:17
 10/11 anonim ***** válasza:
62%

off: Mi van emberek? Minnek kell az ki**sszot hejesiráson patogni? Komojan, Szerintetek, ha egy 14-éves beteg gyermek hejesírásán lovagoltok akor már felete áltok. Ere veritek, b*zdmeg... Szégyen...


Kedves Kérdező

Tartsd meg ezt a mentalitást!!! Wikipédiát visszamondó, helyesíráson lovagló, magát zseninek gondoló, logikus gondolkodásra képtelen, buta emberből már van elég. Feküdj rá a reál tantárgyakra, és én biztos vagyok benne, hogy legalább egy jó szakember leszel. Zseni nem vagy, de az attitűdöd dicséretes! (Ja, és még zseni is lehetsz:))

2017. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!