Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy alapos láb nap után...

Mr.Print kérdése:

Egy alapos láb nap után 2napra rá hatalmas "izomláz? " vagy nemtudom, mi keletkezett, hátha valaki fel ismeri, konkrétan feszülnek az izmaim, alig tudok járni, izom görcs szerintem kizárva mert ez állandó (kreatint szedek)

Figyelt kérdés
kreatin, edzés, gym

2017. nov. 30. 15:46
 1/3 A kérdező kommentje:

létezik ilyen mértékben izom láz? Hogy alig tudok járni?

Kreatin szedek edzés mellé, feltőltés időszakban 4x5g,

mi lehet a probléma? izom görcs az állandó? mert ovlastam kreatin mellékhatása izomgörcs, de ez állandó 1napja, elvileg 2nap múlva elmúlik várom szeretettel a hozzászólásokat

2017. nov. 30. 15:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg a nyujtasi gyakorlatokat nem szoktal csinalni es masszorhoz sem jarsz.

Probalj meg nyujtani, lazits melegvizes furdoben, maszirozd at magad sportkremmel ... es tanuld meg nyujtani fontos!!!

2017. nov. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, mára enyhült, szoktam nyújtani nyújtottam, is csak ezek szerint nem alaposan!!
2017. dec. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!