Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tud valamilyen jó szert...

Aranyos121 kérdése:

Ki tud valamilyen jó szert pattanásra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 13:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Átmeneti megoldásnak a szalicilsavas készítmények, de csak óvatosan, nagyon szárít. Hosszútávon kivizsgálás
2017. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Davercin. De háziorvossal fel kell irtani
2017. dec. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%

Olajos magvak, csokoládé, és minden elhagyása, amitől tudod, hogy kipattogsz.

Azon kívül teafás szappan arclemosónak, továbbá nagyon jó még bőrhibákra a zabpehely.

Csak úgy, ahogy van, vagy ledarálva a zabpelyhet vízzel kevered, annyival, hogy kb. hígabb iszap sűrűségű anyagot kapjál, és ezzel átsikálod az arcodat. Tele van vitaminokkal, nagyon jót tesz a bőrnek.

2017. dec. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
1, van olyan patti elleni szerem ami jó de kiszárítja a bőrt :/ olyan kell ami azért nem szárít de szépen el tünteti a pattikat
2017. dec. 1. 14:02
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Nekem Garnier Pure Active roll-onom van. Ilyen golyós végű ceruzaszerű cucc. Csak a ragyát kell vele bekenni,és szépen leszárítja,de ha időben elkapod vele,akkor lehet,hogy ki sem jön. Ez is szárít,de csak a pattit,viszont meglehetősen hatékony. Nem olcsó,de nekem évekig elég.
2017. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ezt a Garnier Pure Active roll-t hol lehet kapni?
2017. dec. 1. 14:38
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dm-ben biztos, szerintem Rossmannban, hipermarketekben is van már.
2017. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok. valószínűleg a garnieres rollos kis izé is tartalmaz szalicilsavat. nekem avonos van ilyen, csak nem golyós, hanem nyomós

amúgy a szódabikarbóna is jó rá, vagy a cink, bár utóbbi inkább halványít, de az is gyulladásgátló. vagy tiszta, 100%-os teafaolajat kell felhigítani kis vízzel (a víz is legyen minél tisztább), igaz, kicsit hosszabb a hatóidő, mint a szalicilsavas készítményeknél, viszont nem is szárít annyira és természetesebb

de nem tudod, mitől pattogsz ki annyira? vagy serdülsz?

2017. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát én már megyek ki a serdülőkorból 19 éves vagyok olyan sok pattanásom nincs mint tini korom elején mert akkor sok volt de azér van néha pár darab ami zavar ,tej termékeket lehetőleg kerülöm meg az olajos dolgokat chips meg ilyesmi mert azoktól jobban meg ered de így is pár elő jön csak így nemsok de akkor is zavar :D
2017. dec. 1. 21:14
 10/14 Pali 49 válasza:
Anno anyukám élesztővel tömött nyers élesztővel.Mindig egy pici darabot ettem. Nem voltam pattanásos. Próbáld ki!
2017. dec. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!