Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki tud valamilyen jó szert...

Aranyos121 kérdése:

Ki tud valamilyen jó szert pattanásra?

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 13:00
1 2
 11/14 anonim válasza:
75%
A baratom nagyon ragyas volt, meg amikor tini volt, most toltotte nyaron a 20-at. Mar 20 vagyok en is, novemberben toltottem, megis akad 1-1 olyan helyzet, amikor kiomlok es nem tudok mit kezdeni vele olykor. O mutatott egy modszert, amit azota hasznalok es a 17 eves fiutesomon is probaltam akinek nem kis pattanasai vannak, hanem mocskosul sok nagy kani pattik. Szoval ez idoigenyesebb es foleg a hosszutavon gyulladt, folyton ujratermelodo egyedek ellen hatasos, de hatha segit valakinek: ki kell szurogatni oket egy steril tuvel vagy ha kisebbek csak kinyomni es alkohollal (vodka, palinka is lehet akar, bar leginkabb a gyogyszertarban kaphato tiszta szesz amire gondolok, megis) le kell kenni a teruletet. A tesomnak 2x csinaltam meg eddig, mindenki csodalkozik, hogy elmult neki es egy-egy stresszesebb idoszakban nekem is hasznal, amikor eldurvul a helyzet.
2017. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
hát ha ki nyomod a pattanást akkor egy ideig ott marad a heg..én azt szoktak hogy csak akkor nyomom ki ha ki fakad és apa kölniével be kenyem hogy le fertőtlenítsem de a heg akkor is ott marad egy ideig..én kozmetikus után is hegekkel jöttem ki :D
2017. dec. 4. 15:54
 13/14 anonim válasza:
Ha fogkrémet raksz rá az kiszárítja de a nyoma ott marad.
2017. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
akkor irány bőrgyógyász, az ír neked rá cuccost, és nem lesznek hegeid.
2018. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!