Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Fáj nagyon!...

Mi lehet a bajom? Fáj nagyon! 14/L

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött az egész,hogy még mikor 2-3 hónapja beteg lettem akkor fel is fáztam (gyakrabban jártam wcre,fájt ott a derekamnál) és ez volt életemben az első eset,hogy felféztam.Na azóta gyakran visszatér kb. hetente 2 vagy max 3-szor,hogy fáj ott lent a fenekem felett,de tegnap és ma annyira durván fájt,hogy konkrétan le sem tudtam hajolni meg felülni.Úgy van,hogy ha egyenesen fekszek akkor nem érzem (annyira) sőt miután felkelek tényleg semmi sincs,de aztán újra kezdődik..és egyre erősebben fáj,de nemtudom mi lehet.Szóval kérdésem az lenne,hogy ha volt valakinek hasonló akkor annak mi lett a vége? Természetesen megyek majd orvoshoz ha nem múlik el.

2017. dec. 1. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Már rég el kellett volna menned orvoshoz!

Első dolgod legyen hétfőn az orvos.

Ugyanis ez nagy valószínűséggel egy bakteriális húgyhólyaghurut, amit viszont antibiotikummal kezelni kell, mert ha nincs kikezelve, márpedig te nem vagy, akkor a fertőzés felhúzódik a húgyutakon át egészen a veséhez, és bár nem volt benne részem, de amiket olvastam róla egy vesemedence gyulladás marhára nem kellemes!

2017. dec. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp, minél hamarabb menj el orvoshoz, valószínűleg kell antibiotikum. Volt barátnőm járt úgy, hogy nem ment el időben orvoshoz, de már véreset pisilt, aztán vesemedence gyulladása lett, és vagy 3 doboz antibiotikumot kapott.
2017. dec. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Go orvos. Most még megúszod egy (valószínűleg) hólyaghuruttal de ha tovább vársz, felmehet a vesédre. Nekem volt vesemedencegyulladásom, nem volt jó buli.
2017. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!