Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen reakcióra számíthatok?

Milyen reakcióra számíthatok?

Figyelt kérdés

Észrevette az of. a vágásokat a vállamon...

mondta hogy vegyem le a kabátom mert nem illik abban ülni órán főleg ilyen melegben (ezzel tisztában vagyok) de a rövidujjú polo ujja alol kicsit kilátszódtak a sebek. Megkérdezte mit csináltam, mondtam hogy csak beakadtam a keritesbe (nem jutott jobb eszembe) es lejjebb huztam a polom. Latta hogy a masik oldalon is vannak, kérdezte hogy és egyszerre mind két oldalon? Ráadásul ilyen egyenes csíkokban? Mondtam hogy hát igen béna voltam...

Mondta hogy na jolvan ezt még megbeszéljük holnap négyszemközt (utolso ora volt es kicsongettek epp)

Mire számíthatok holnap?


2017. dec. 8. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Gondolom újra megkérdezi hogy mi történt, leküldhet az iskolaorvoshoz vagy felhívja a szüleidet. De el fog beszélgetni veled alaposan az biztos. Nem érdemes tagadni szerintem mondd el az okát, hátha tud segíteni. Úgyis tudja hogy magadnak csináltad.
2017. dec. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!