Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tálaljam ezt? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lany188 kérdése:

Hogyan tálaljam ezt? Milyen reakcióra számíthatok? L/21

Figyelt kérdés
Gyerekkorom óta előjön néha ekcémám a hajlatokban. Ez a tavalyi évben súlyosbodott, kaptam rá gyógyszert, szteroidos krémet, kb 2 hónap alatt rendbejött a bőröm. Azóta néha volt vele gondom, most két hete viszont, lehet hogy a meleg miatt, de szinte az egész testem piros, száraz, viszket. Féléve járok a párommal, eddig is látta rajtam, és mondtam is neki, hogy van ilyen problémám, de súlyos formában még nem látta. Ráadásul itt a nyár, szeretnék már vékony, rövid ruhákban lenni, nem takargatni magam. Most egy hétig nem találkoztunk a párommal, egyik nap fogunk, és ott is alszom, stb tehát elkerülhetetlen szembesítenem a tényekkel. Mivel idő bejutni bőrgyógyászatra kiiratni gyógyszert és kenőcsöt (most szteroidmentes, patikában kikevert krémet használok) és az is hogy rendbejöjjön kb két-három hét lesz utána, ezért pár hétig ezt kell elfogadnia. Egy férfi számára ez mennyire lehet taszító? Szeret, de tudom, hogy az emberek milyenek a bőrbetegséggel szemben (biztos fertőz, hasonló felvetések), tartok a reakciójától.

2016. máj. 30. 20:22
 1/4 Morozov ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okod aggodalomra. Nekem volt már kapcsolatom olyan lánnyal, aki ilyen problémával élt. Nem okozott gondot. Ha igazán szeret, és van annyi belátása, hogy felfogja, mi ez, miért van és milyen a lefolyása, akkor neki sem fog.
2016. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ekcémás vagyok, pont azok a problémáim, mint neked. Simán mondhatod a barátodnak, hogy sajnos így reagál a bőröd a melegre (nekem az izzadásra is sajnos), de nem tudsz mit tenni. Én is mondtam barátomnak (3 éve vagyunk együtt), hogy sajnos ez van. Kicsit zavar, viszont minden fürdés után alaposan bekenem testápolóval, körömvirágkrémmel vagy erre felírt kencével, így nem száraz a bőröm, és kevésbé reagál durván a melegre. :)

19L

2016. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
En is ekcemas vagyok mar nagyon reg ota es semmi megativ nincs emiatt a kapcsolatunkban, mindig o ken be estenkent szteroidos kremmel 😊 Szerintem engem sokkal jobban zavar mint ot 😁
2016. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, megnyugtattatok. :)
2016. máj. 31. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!