Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen reakcióra számíthatok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen reakcióra számíthatok, ha anyukámat megkérném, hogy írassunk fel nekem fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Egy hónapja mondta nekem, hogy azért nem szeretné, hogy szexeljünk barátommal, mert fél, hogy nem védekezünk. Ha megkérném a fog.gátló feliratásra, akkor látná, hogy felelősségteljes vagyok (eddig csak óvszerrel védekeztünk barátommal) vagy kiakadna, hogy miért akarunk szexelni?

L/17



2013. ápr. 7. 18:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen az anyukád. Gondolom ő is ebben a korban kezdte, meg szerintem tudja, hogy a tiltások ellenére a gyerekeik jobban csinálják az adott dolgokat.
2013. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Megértené és biztosabb lenne abban is,hogy védekezel(tek)
2013. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg.Vagy f@szt kapsz vagy sodrófát :)
2013. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
írasd fel magadnak.. nem kell hozzá az engedélye.
2013. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%

semmi köze hozzá, hogy szexelsz e a barátoddal, vagy sem, úgyhogy igazából a kiakadása jogtalan lenne

amúgy Te is elmehetsz a nőgyogyihoz, nagylány vagy már..

de ha mindenáron anyástul akarod, akkor sztem nyögd be neki, ne izgulj:D

2013. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Eléggé szigorú, nem nagyon engedi, hogy kettesben legyünk barátommal. Az óvszer engem csíp, ezért szeretnék áttérni valamilyen más módszerre (hőmérőzésbe és hasonlókba nem bízok).
2013. ápr. 7. 19:01
 7/27 anonim ***** válasza:
47%

abban ne is bízz!:)

akkor menj egyedül és írasd fel, nem kell hozzá jóanyád:) csak aztán vagy titkold el nagyon, vagy készülj fel, hogy mit reagálsz arra, ha megtudja:D

2013. ápr. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Mindenképp vele szeretném, hiszen a különböző kockázato tényezőket tudja, hogy mik állhatnak fennt (genetika stb miatt), ráadásul nem szeretném titkolni, az nem lenne korrekt.
2013. ápr. 7. 19:02
 9/27 anonim ***** válasza:
47%

akkor húzd be a fejed, és rohanj bele:) mutasd ki neki, hogy korrekt akarsz lenni, de azt is, hogy keményen el vagy határozva.. talán felháborodik, de majd elmúlik:)

ha más nem, azt is megemlítheted, hogy akarja, nem akarja, már megvolt a dolog, csak kényelmesebben akarod

2013. ápr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Sajnos ő olyan, hogy ha elmondanám, igen anya már megtörtént, akkor rájönne, hogy hazudtam. És nem leesne neki, hogy talán a pici lánya lassan kezd felnőni és el kellene fogadnia, hanem nagyjából eltiltana mindenkitől és mindentől.
2013. ápr. 7. 19:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!