Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet gyógyszert lenyelni?

Zsanikaa06 kérdése:

Hogy lehet gyógyszert lenyelni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy van sok felé praktika de nekem egyik se jött be nem tudom bevenni kajával joghurttal meg üdítő el sem... Pedig ha még aksrok gyógyulni muszaly lesz lenyelnem... Nagyon pici maximum 1 cm de még azt se tudom lenyelni.... És nem lehet szetragni se szettorni eddig csak szirupot meg szájban oldódo gyógyszereket szedtem de ez nem olyan és muszáj hogy bevettem mert különben nem gyógyulj meg. Azt mondják hogy azért nem tudunk lenyelni gyógyszert mert valami pszichés dolog van mögötte de nekem semmi emlékem nincs erről.... Remélem tudtok segíteni



14/L



2017. dec. 9. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gondom . Eddig egy icipici pontot se tudtam lenyelni , mostmár néha megy a nagy. Kizárólag jó szénsavas üdítővel és nem teszem hatra a nyelvemhez nekem elől van ,és a szensavtol nem érzem a számban a gyógyszert
2017. dec. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!