Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosom a kezem. Hogyan...

Vagdosom a kezem. Hogyan takarjam el ugyesebben?

Figyelt kérdés

Észrevette az of. a vágásokat a vállamon...

mondta hogy vegyem le a kabátom mert nem illik abban ülni órán főleg ilyen melegben (ezzel tisztában vagyok) de a rövidujjú polo ujja alol kicsit kilátszódtak a sebek. Megkérdezte mit csináltam, mondtam hogy csak beakadtam a keritesbe (nem jutott jobb eszembe) es lejjebb huztam a polom. Latta hogy a masik oldalon is vannak, kérdezte hogy és egyszerre mind két oldalon? Ráadásul ilyen egyenes csíkokban? Mondtam hogy hát igen béna voltam...

Mondta hogy na jolvan ezt még megbeszéljük négyszemközt (utolso ora volt es kicsongettek epp)

Mire szàmithatok?

Illetve hogyan takarjam el a combomon es a vallamon oket?(foleg tesi elott oltozeskor problema)


2017. dec. 9. 18:21
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket:) igen jobban vagyok, elköltöztem 17 évesen otthonról, most pedig már mérnöknek tanulok, bár még mindig sokat kell dolgoznom magamon. Annak aki idetéved: mindig van remény!
2022. jún. 24. 20:10
 12/12 kittisjimin ***** válasza:

előző vagyok, örülök hoty jobban vagy, sok sikert neked továbbra az életben, és minden jót;


egy hasonló cipőben járó fiatal lány :)

2022. jún. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!