Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosom a kezem. Hogyan...

Vagdosom a kezem. Hogyan takarjam el ugyesebben?

Figyelt kérdés

Észrevette az of. a vágásokat a vállamon...

mondta hogy vegyem le a kabátom mert nem illik abban ülni órán főleg ilyen melegben (ezzel tisztában vagyok) de a rövidujjú polo ujja alol kicsit kilátszódtak a sebek. Megkérdezte mit csináltam, mondtam hogy csak beakadtam a keritesbe (nem jutott jobb eszembe) es lejjebb huztam a polom. Latta hogy a masik oldalon is vannak, kérdezte hogy és egyszerre mind két oldalon? Ráadásul ilyen egyenes csíkokban? Mondtam hogy hát igen béna voltam...

Mondta hogy na jolvan ezt még megbeszéljük négyszemközt (utolso ora volt es kicsongettek epp)

Mire szàmithatok?

Illetve hogyan takarjam el a combomon es a vallamon oket?(foleg tesi elott oltozeskor problema)


2017. dec. 9. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Vágd le őket egy bárddal. Hiszen szereted a vágásokat, nem?!
2017. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Az első kommentelőre ne hallgasd! Ilyen senkiházi bunkót! Ilyenkor segíteni kellene neki nem ilyeneket kell írni! Nem gondolod hogy lehet hogy az olyan vadbarmok miatt fordult be te?! Szánalmas. Kérdező te meg szerintem próbáj meg leszokni a vagdosásról. Tudom hogy én ezt nem érthetem ezt meg stb.. de nem lesz attól jobb senkinek sem! Vegyél fel nagyobb pólókat aminek az ujja hosszított, és kereknyakú mert úgy nem csúszik le a válladról Remélem segítettem.
2017. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Először is, ne vágd ennyi helyen magad! Én is csinálom, ám egy ideje visszafogottan, mértékkel, a tenyeremen belül, legtöbbször az ujjaimat célzom be, ha nagyon másra vágyok a hasam vagy alkakarom olyan enyhe vágásokkal amik nem maradnak meg.


Tudom ha azt mondanám gyáltalán ne végd magad az nem segítene semmit, de kérlek akkor ésszel csináld! Nem takargathatod örökké őket! Hogy fogsz így strandolni? Lefekdüni a barátoddal? Egyenlőre vegyél fel hosszú nadrágot és pólót, és talán hagyd hogy sergítsen az ofőd. Ha végképp nem akarod, hogy beleszóljon, akkor tedd azt amit eddig, tagadd.

Öltözéskor öltözhetsz a mosdóban, vagy ha ülve öltözöl akkor az nem ad akkora rálátást a combjaidra, ha egy pulcsi alatt veszed át a pólót akkor nem kell látniuk a felsőtestedet sem. Kérlek hagyd hogy egy kicsit begyógyuljanak leglábbb a sebeid, amennyiben nem több éves hegekről van szó! Hány éves vagy amúgy?

2017. dec. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem hogy képes vagyok abbahagyni... számalmas, 0 akaraterejű ember vagyok


16 éves vagyok

2017. dec. 10. 09:31
 5/12 anonim válasza:
83%
Szüleid tudnak erről? Amit magaddal teszel az egy betegség, segítségre van szükséged. Fordulj szakemberhez.
2017. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudnak róla szerencsére. Az a baj hogy nem tudom kihez fordulhatnék, és ha találnék is valakit, nem tudnék neki mit mondani, szóval csak probléma lennék még egy embernek. De köszönöm a válaszod!
2017. dec. 10. 17:49
 7/12 KacsaTuning ***** válasza:
33%
Ne keresztbe hanem hosszan metszed fel csuklótól egész hajlatig kb 2 centi mélyen oszt soha többet nem kell takarnod magadat sehol
2017. dec. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, jó ötlet.
2017. dec. 21. 18:28
 9/12 Hulyegyerekk válasza:
74%
Én úgy csinálom h egy helyen megvagom magam, aztán mindig ott, vagy nagyon közel hozzá így nem lesz feltűnő h sok van
2021. nov. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 kittisjimin ***** válasza:
Szia! Jobban vagy, kérdező? :( Mi a helyzet veled?
2022. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!