Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ismertek olcsó hajhullással...

Papics kérdése:

Ismertek olcsó hajhullással foglalkozó bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés
Kecskeméti vagyok, de bárhol lehet az a bőrgyógyász, csak ne legyen ilyen méreg drága. A helyi bőrgyógyászok akiket találtam 20E alatt nem csinálnak vizsgálatot. Tudni akarom, hogy mi áll a hajhullásom hátterében míg nem késő, de nem tudok olyan sokat költeni erre...

2017. dec. 10. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kecskeméti vagyok én is, és pont most jártam végig egy góckutatást, plusz nőgyógyásznál ill. endokrinológusnál és vér-vizelet vizsgálaton voltam. Szerintem ha ezeket végig jártad (bár nem írtad), akkor menj el bőrgyógyászhoz! Egyébként nem írtad nő vagy, vagy férfi? Nekem végül a Tricoval tabletta egyszerűen megállította és elkezdett visszasűrűsödni a hajam, pedig csak egy hónapja szedem. Igaz szedek még mellette sörélesztőt, vasat, d, e, vitamint is.
2017. dec. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
olcsó hajhullás v. olcsó bőrgyógyász?
2017. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, tényleg elfelejtettem. 17 éves fiú vagyok. A bőrgyógyász nem állapítja meg, hogy van e valami góc vagy gyulladás a szervezetemben? És ez az endokrinológus és a többi nem kerül pénzbe? Fura kérdések ezek, de tényleg nem tudom...
2017. dec. 10. 21:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó, akkor ha 17 vagy, akkor szerintem még korai beszélni örökletes hajhullásról. Először ballagj el a háziorvosodhoz, mond el neki hogy nagyon nagyon hullik a hajad, szeretnéd kivizsgáltatni. Ő ad laborbeutalót, azon rajta lesz minden. Egy vérvétel és kész. Kérj tőle fogászatra is beutalót, de mond hogy góckutatásra, mert csak akkor csinálnak panoráma röntgent a fogaidról (egy rossz fog csúnya hajhullást tud okozni!). Én a helyedben vennék még egy Nizoral sampont, azzal veszteni nem veszthetsz, hátha csak egy sima gomba. Leírtam miket szedek, én már tele vagyok babahajjal. Egyébként nem találtak nálam semmit, végül ráírták a papírjaimra hogy a stressztől hullott ki (naponta több száz). Megszámoltad mennyi hullik, biztos olyan sok? Nem is nő helyette új?
2017. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán számoltam, de már enyhült a hullás egy ideje, kb 50 szál hajam hullik ki mosásonként, ha jól tudom az még egészséges. De ezt enyhülést is Bánfi hajszesszel, Bánfi samponnal, és valami herbáriás napi mosásra való samponnal értem el. Egy kis babahajam nekem is nőtt már, de még mindig ott van az a két háromszög féle kopasz "folt". Mielőtt ezeket a samponokat használtam volna szerintem hullott 100+ szál hajam mosásonként. Köszönöm a tanácsokat, meg is fogadom!
2017. dec. 16. 18:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Na végre sikerült elennem. A doktornő azt mondta, hogy a bánfi hajszesz nem elég, ezért mondott valami koffeineset és mondta, hogy vitaminokat, bérescseppet szedjek, meg hogy a kórházba menjek el valamelyik nap reggel hétre, és az ottani bőrgyógyászhoz húzzak időpontot. Még szerencse, hogy hétfőn is szünet van, mert ha nem lenne, várnom kéne péntekig, hogy ráérjek bemenni a kórházba... :D
2017. dec. 30. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
De hétfőn elseje. Akkor nem hiszem hogy lehet menni.
2017. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!