Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? (Alvászavar)

Mi lehet az oka? (Alvászavar)

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom éjjeli bagoly vagyok, amivel nem is volt gond 2évvel ezelöttig.

A probléma az, hogy este sehogysem tudok elaludni, napközben meg elég csak leülnöm 5percre és iszonyatos fáradság tör rám, van mikor el is alszom, ami néha vicces tud lenni a buszon aludni délben 1órácskát, vagy a postán.

Reggel 6kor kelek és jóesetben 2kor alszom el, de legkésöbb 4kor.

Valakinek van valami ötlete vagy tanácsa?


2017. dec. 11. 00:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Lelki okokra kéne gyanakodni. Én is ugyanebben a cipőben járok. 1-2 óra alvással csinálom végig az egész napot, utána mikor már teljesen kimerül a szervezetem ültömben elalszom.

Annyi felüdülés ér néha, hogy ahogy telnek a hét napjai, és kezd kimerülni a szervezetem úgy valamivel fokozatosan többet alszok, picivel korábban el tudok aludni, szó szerint kiüt a fáradtság, de ez nyilván nem egy életforma, viszont a megoldásra még én sem jöttem rá.

2017. dec. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!