Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hétköznap rendszeresen van...

Hétköznap rendszeresen van hasmenésem, de iskolai szünetekben, vagy hétvégéken semmi?

Figyelt kérdés
Hétköznap már olyan szinten, hogy Lopedium nélkül nem merek menni sehova. Most elkezdtem probiotikumot szedni.
2017. dec. 12. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szorongsz.Vannak barátaid?Jó tanuló vagy?
2017. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen és igen. Bántani se bántanak az iskolában. Nem vagyok népszerű, igazából senki nem tudja ki vagyok, de soha senki sem bánt.
2017. dec. 12. 18:24
 3/10 anonim ***** válasza:

Mégis frusztrál valami.Erre kellene rájönni,hogy pontosan mi az.

Nincs önbizalmad,ami magában nem baj,mármint ha nem vagy egy nagyszájú idióta,de mégsem jó.

Lehet,hogy attól félsz,hogy mégis kiközösítenek vagy nem tudsz társalogni másokkal.

2017. dec. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hétköznap szoktál valami olyat enni/inni, amit hétvégén nem?

A probiotikum jó ötlet.

2017. dec. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén kicsivel egészségtelenebbül eszek, de nem vészesen:)
2017. dec. 13. 06:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Tudnád részletezni, mi a különbség?
2017. dec. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pcos-ként diétát tartok, ami annyiból áll, hogy gluténmentesen és laktózmentesen étkezem. Érzékeny egyikre sem vagyok, talán a tejes dolgoktól fáj egy kicsit a hasam, de azokat egyébként mindig is kerültem emiatt. Hétvégén a reggelik annyiból egészségtelenebbek a számomra, hogy fehérliszteset eszem, ami ugye nem szabadna. Ez az én kis csalásom :)
2017. dec. 13. 14:27
 8/10 A kérdező kommentje:
Meg néha lecsúszik egy kis csoki. :)
2017. dec. 13. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Szorongás, velem ugyanez volt. Mindig féltem, hogy suliban jön rám a hasmenés, aztán már tényleg rám is jött :D
2018. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én inkább attól félek, hogy suliban úgy unblock kakilni kell, ezért mindig reggel jó korán kelek és elvégzem a dolgom, de még akkor is félek. :D
2018. jan. 5. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!