Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül lenyelt orrváladék?

Véletlenül lenyelt orrváladék?

Figyelt kérdés

Nem gusztusos kérdésről van szó!


Jócskán megfáztam a hétvégén. Gyorsléptekben kellett most fogat mosnom, mert szó szerint állandóan folyik az orrom, de mégse sikerült elég gyorsnak lennem. Száj teli vízzel, nosza gyorsan orrfújás. De... sajnos lenyeltem, amit nem kellett volna. Ilyenkor gondolom a gyomorba megy az orrváladék, de okoz problémát ez a gyógyulás során gyomorban, belekben? Vagy csak nagyobb mennyiségben jelent nagyobb gondot? Bizisten nem szándékos volt. Éber óráimban eddig sikerült elkerülni ennek a lenyelését.


2017. dec. 12. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy is csorog lefelé állandóan egy kevés, csak nem veszed észre, a nyáladdal együtt lenyeled. Én mikor lefekszem, mindig érzem, hogy egy korty hátrafolyik, pedig nem vagyok megfázva, csak az allergia miatt folyton termelődik a váladék.
2017. dec. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Csak azt ne mondd, hogy nem tudtad, hogy az orrváladék normális esetben is a gyomorba jut?
2017. dec. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog problémát okozni. Normál esetben is kerül belőle a gyomorba. :-)
2017. dec. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno amikor nem volt közelembe zsebkendő, mindig felszívtam azt lement... XD
2017. dec. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki válaszát!
2017. dec. 13. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!