Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez: Szúró furcsa...

Mi lehet ez: Szúró furcsa érzés a mellkasomban bal oldalt?

Figyelt kérdés

Volt már ilyen néhány hete, a vérnyomás akkor is rendben volt. Az orvosnál is voltam, az EKG nem mutatott semmi rendelleneset. A légzésemmel sincs gond. Trombózis sem sanszos (ami ugye tüdőembóliát okozhat), mert ugyan keveset mozgok, sokat ülök, de nem dagadt a lábam, nincs elszíneződve és nem is fáj, csak egyik nap zsibbadozott. A vérképem is rendben, csak pajzsmirigy túlműködésem van.

Kardiológiára van beutalóm, de a háziorvos szerint fél év mire bejutok.



2017. dec. 15. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:
nem vagyok orvos, de mostanság sokszor hallani ilyet s ez reflux lehet. háziorvosod erre nem gyanakszik ?
2017. dec. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1


Hát most hogy mondod, utána olvastam, lehetséges lehet. Elvileg gyógyszer elmulasztja, szóval akkor el kell múlnia.

2017. dec. 20. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!