Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet "becsapni" a...

Hogyan lehet "becsapni" a higanyos lázmérőt?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit, hogyan lehet elérni azt, hogy lázat mutasson? Fáj a torkom, köhögök, rossz a közérzetem és hányingerem van, de nincs lázam, ezért holnap a szüleim suliba akarnak küldeni.azt mondták addig megyek amíg nincs lázam, viszont nagyon rosszul vagyok, ezért kellene valahogy átverni a lázmérőt.
2010. jún. 2. 19:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Tea is jó, ha nem túl forró, de a legjobb, amit olvastam valami börtönről szóló regényben, az a hónika alá dugott forró krumpli volt... Abba dugta az ipse a hőmérőt, a smasszerok meg frankón elhitték!

Különben nehogy már iskolába menj, ha rosszul érzed magadat, lehet, hogy lappang benned valami. Mondd meg a szüleidnek, hogy járvány van a suliban, és nem akarod másnak is átadni! (Te kis jóság...)

Sok szerencsét!

2010. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ez teljesen igaz. De ők abban a hitben élnek, amíg valakinek nincs láza az nem is beteg!!!! De ez nem így van.Hazajöttem a suliból azóta csak itt fekszek...ez a járványos jó ötlet.Remélem meggyőzi őket.
2010. jún. 2. 19:47
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Lógós Kata egy kis mosoly volt, egyáltalán nem rosszindulatból írtam, ugye tudod? Egyébként a forró krumplis is én voltam, csak elfelejtettem aláírni.

Ezennel pótoltam! :D

Amúgy sikerált a dörzsművelet?

2010. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem rosszindulatból írtad:D

Még csak a pöcögtetést próbáltam, mert közbe bejött anyu és fel kellett hagyni a hadművelettel.A pöcögtetés nem működik, vagy csak én csináltam rosszul.:D Indul a Dözshadművelet.Beszámolok az eredményről.;))


Lógós Szandi :D

2010. jún. 2. 19:53
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ismét Kata jelentkezik:

Legjobb a bélhurut, az jó ragályos, fájlald kicsit az izmaidat, és szaladj ki többször is a vöcöre...

A láz ilyenkor legtöbb esetben csak egy-két nap elmúltával jelentkezik!

2010. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
40%
összetöröd a húgycsövedben. attól véreset fogsz pisilni és nem kell elmenni az iskolába ...amúgy ott az olvasólámpa azzal be lehet állítani.
2010. jún. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem működik a dörzsölés!!!

De én is kitaláltam valamit, ami biztonságos, és lehet, hogy tutibiztos:d a Kislámpám.Egy idő után felforrósodik, de nem olyan durván.:DSzépen alátartogatom óvatosan, és akkor talán már mutatni fog valamit.A járványnak nem hisznek-.- Azt mondják, "már biztosan hallották volna a TV-be ez ez téves híresztelés.-.-"

2010. jún. 2. 20:02
 18/21 A kérdező kommentje:
Sikerült! a Kislámpa csodákra képes! 38,2 :D
2010. jún. 2. 20:09
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Na, pajtikám!

Sikerült a hadicsel? Vagy a suliban nyavalyogsz, te szegény?

Írd meg, hogy mi újság, és hogy jobban vagy-e?


Kata, az eggyüttérző!

2010. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Nemrég értem haza a suliból...-.-" Azt hiszem, ha leprás vagy halálos beteg lennék én még akkor is mennék iskolába. Egész nap csak gubbasztottam de azért menni kell:@@@

egész évbe 2 napot hiányoztam a suliból de az is csak mert rokonoknál voltunk:D

2010. jún. 3. 15:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!