Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lágyéksérvműtét után mennyi...

Lágyéksérvműtét után mennyi pénzt adjak az orvosnak?

Figyelt kérdés
2017. dec. 17. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
20?
2017. dec. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
semmit a biztosítód ad eleget neki, ám ez egy rutinműtét nem olyan nagy dolog számára sem
2017. dec. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én előtte adnám oda, utána már minek hiszen megvolt a műtét. Az összeg pedig 10-20 ezer forint.
2017. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 vasat sem.Én sem adtam,semmivel sem láttak el rosszabbul,mint akitől utólag tudtam meg hogy adott.

Előre pénzt adni orvosnak nem szabad,ezt a háziorvosom mondta nekem .Az orvos mindenképp felelős érted .

A "hála" igazából a nővéreket illetné,mert ők akik segitenek ha bármilyen gondod is adódik .A kórházban az orvossal nagyon keveset lehet találkozni,a nővérekkel annál többször .

Amennyiben ezt a műtétet laparoszkópos eljárással végzik,a kórházi bentlét is 1-3 napos

2017. dec. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!