Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj a borommel?

Whiteno kérdése:

Mi lehet a baj a borommel?

Figyelt kérdés

Mindenhol ahol van szorocske ott annyira száraz lesz a böröm(hajam,arcszorzet,szemoldok),mintha korpás lenne a borom ahoz hasonlo,allandoan hamlik es a hajamra nezve ami nagyon dus borzalmas ott le is rakodik es viszket.Valamire talán allergias lehetnek?Unnepek után elmegyek borgyogyászhoz de addig is inkabb megkerdezem hátha valaki atesett mar ezen vagy segitseget tudna mondani.Azt még hozzáteszem hogy vegán vagyok,a vitamin hiannyal biztosan nincs baj,mikor talán nem figyeltem a

vitaminokat ennyire nem volt sullyos:X Termeszetes fénynél látszik is néha fehér lerakodás a boron de mestersegesbe pedig semmi sem.



2017. dec. 25. 15:39
 1/2 anonim válasza:
Ha még mindig fent áll a probléma akkor én azt tudnám tanácsolni,hogy egyáltalán ne vakard és ez valószínüleg egy bőr betegség
2017. dec. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oo hogyne allna fent,mar ugy 1eve megvan csak nem voltam tudatos erre,elneztem a problema mellet😅hozza se erek,ha hajat is mosnek megrosszabba tennem a helyzetet full szarazza valna a fejborom😯es koszonoom hogy irtal😇
2017. dec. 29. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!