Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábgomba vagy lábtörés?...

Lábgomba vagy lábtörés? Melyiket "választanátok"?

Figyelt kérdés

Sajnos két és fél éve küzdök lábgombával. Egyszerűen nem tudok tőle megszabadulni, váltakozó intenzitás, egyszer egyik területen megszűnik, máskor meg más helyeken továbbterjed... Kínzó és őrjítő. Annyira, hogy már arra gondoltam, "ha választhatnék" inkább törtem volna el a lábam (átlagos módom, nem extrém súlyos esetre gondolok,ami után megnyomorodik az ember), és lenne egy "pillanatnyi"/időszakos fájdalmam, és lennék gipszben egy jó ideig, minthogy már 2,5 éve folyamatosan szenvedjek a lábgombától...

Tudom, értelmetlen..., de ti melyiket "választanátok" inkább? (Természetesen az egyiket sem lenne a legszerencsésebb, de az egyiket nevezzétek meg)

16/F



2017. dec. 27. 01:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hidd el nem akarod hogy eltörjön a lábod. :D Nekem bal oldalon a szárkapoccsont törött el a boka felett. Ezt kísérte még egy csont sarkának a törése, plusz inszalag szakadás. Másfél órás műtéttel sikerült összerakni. Utána másfél hónap fekvőgipsz. Amikor letelt, 2 hét gipsz nélkül, de a lábon még mindig nem használhattam mert akkor két csavar eltört volna benne. Amikor kiszedték a csavarokat utána még egy hónap volt mire rendes újra járni tudtam vele. Szóval ne kívánj magadnak ilyet :D
2017. dec. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetertek,inkabb 6het gipsz, mint 2,5 ev kin😛
2022. jún. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!