Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van ez az álmaiban?

Miért van ez az álmaiban?

Figyelt kérdés
Minél jobban koncentrálok arra hogy emlékezni akarok az álmomra, annál borzalmasabb kimenetele lesz. Tegnap például megöltek, most reggel elestem a motorral az autópályán, és arra keltem hajnali 4-kor hogy összerándult minden izmom, és kapkodom a levegőt, stb. Az a baj, hogy ilyenkor nem tudok visszaaludni, és így eléggé ki vagyok fáradva egész nap. Mit tudnék ez ellen tenni? Annyira nem poén hogy 3 napon keresztül alig aludtam...

2017. dec. 27. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor próbàlkozz a tudatos àlmodàssal,úgy talàn tudnàd kicsit kontrolàlni.Vagy egy időre hagyj fel az àlmok figyelésével.Talàn most szresszesebb időszakod van.Ez kihat az àlmokra sajnos.Csak lazits,pihenj ha csak lehet és hagyd maguktól zajlani az eseményeket àlmokat.
2017. dec. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
De mért akarsz emlékezni az álmodra. A boldogságot, az örömöt a valóságban kell keresni. A fontos álomra úgy is vissza fogsz emlékezni. Lazíts, éjszaka próbálj aludni! Nyugi a legtöbb ember nem emlékszik az álmaira.
2017. dec. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!