Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy 4-5...

Az mitől lehet, hogy 4-5 naponta a szemöldököm alatt "korpásodik" a bőröm? Nagy nehezen mindig levakarom és visszajön!

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet kevert bőrü vagy. Én is az vagyok. Homlokom és a szemöldök alatti rész zsíros, máshol száraz. Kend be hidratáló krémmel és naponta. Meglátod segít e? És igyál elég folyadékot.
2010. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nekem is így van. Azt szoktam csinálni, hogy erősen ledörzsölöm fürdésnél minden nap egy mosdókesztyűvel, és akkor napközben nem jön elő.

Régebben szinte senkinek sem volt az ismerőseim közül, most meg nézem, hogy mindenkinek van. Miért pont most lett ilyen gyakori? Valami erős környezetszennyezés, amit nem bír a bőr? Ki tudja.

2010. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!