Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szajuregemben gombas fertoze...

A szajuregemben gombas fertozes alakult ki antibiotikumkura utan. Nagy resze a nyelvem hatuljan van. Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Az orvos a boraxatumos naturland ecsetelot ajanlotta ekepp: tegyek gezlapot az ujjamra, csepegtessek a cuccbol a gezre es finoman dorzsoljem le.

Ez oke, de a nyelvem hatuljat nem tudom igy kezelni, mivel oklendezem. Van javaslatotok?



2018. jan. 2. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szájvíz, ha esetleg nincs a házi pálinka is megteszi (de komolyan)
2018. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elegendő az, amit az orvos mondott. Hasonló helyzetben a gégész nekem javasolta a nyelvkaparó használatát is. DM-ben lehetett kapni, nem tudom, máshol van-e. Az is jó.

Ahogy helyreáll a bélflóra, az emésztés, az immunrendszer, ezekkel a tüneti kezelésekkel eltűnik a gomba is.

2018. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, csak hogy 5 napig kell kezelni magam. A 3. Nap utan hatul ugyan ugy ott van a cucc. Attol tartok nem fog elmulni, mivel nem ferek hozta
2018. jan. 2. 08:55
 4/5 A kérdező kommentje:
*hozza
2018. jan. 2. 08:56
 5/5 A kérdező kommentje:
Most sikerult anelkul letakaritani a nyelvem hatso reszet ia, hog rosszul lennek. Viszont akar hogy dorzsoltem a boraxatumos cuccal megsem tunt el egy kicsi sem hatulrol
2018. jan. 2. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!