Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi okozhatja? Elegem van.

Mi okozhatja? Elegem van.

Figyelt kérdés

Már évek óta (kb. 3) esténként (és ritkán nappal is) folyamatosan pisilnem kell. Olyan szinten, hogy esténként mire beérek az ágyba, már mennem is kell ki mosdóba. Sokszor a vécén töltöm az estét, 0.5-1 órát is benn vagyok, és szinte félpercenként pisilek (olyan mennyiséget, ami kb. fél óra alatt "termelődik" meg.) Emiatt nagyon eltolódtak az estéim, nagyon ritkán tudok elaludni 12 előtt. Nem tudom mitől lehet, már voltunk urulógusnál, vizeletvizsgálaton. Semmi különöset nem mondott, elvileg minden rendben van. Most fogok felvételizni, január 20-án, bár nem hiszem hogy ettől a stressztől lehet, mert már több éve tart. A szüleim csak az elején tudtak róla, most azt hiszik hogy minden rendben. Meghagyom őket ebben a hitben, mert amikor anyukám tudott róla, akkor folyamatosan basztatott, hogy mit cirkuszolok itt, meg hogy fejezzem már be. Homoktövis teát ittam, de az sem használt. Orvoshoz már nem megyek többet, úgyse fognak semmi használhatót se mondani. Nagyon el vagyok keseredve.


13.5/L


2018. jan. 2. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Nem akarok izé lenni, de válaszolj magadnak: Nagydolog után a hasad felé törlöd, vagy a hátad felé? Ha a hasad felé, akkor odasodorhatsz pár nem túl kedves bacit. A hátad felé nagyobb biztonságban vagy állítólag.


Am nem tudom, néha nekem is van néha ilyen de csak rövid időre, akkor ilyen "megemberelem magam" egy darabig, meg iszok rá egy vödör vizet, és akkor rendben van, állítólag nekem ezt a magas húgysav okozza talán, meg hogy nem iszok eleget.

2018. jan. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!😊 nem hiszem, hogy hólyaghurut meg stb. mert más tünet nincs csak ez. De kipróbálom és is, hogy többet iszom, hátha nekem is ez okozza. (Mert általában nagyon keveset iszom, 1-2 pohár víz max.) Azt is nagy nehezen. Van hogy alig iszom egy nap.
2018. jan. 2. 22:54
 3/4 anonim ***** válasza:
A vércukorszinted rendben van?
2018. jan. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 nem mértük még, de valószínűleg igen, mert semmi más tünet nincs, ami a vércukorszint problémára utalna.
2018. jan. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!