Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetek fel 10-15...

Hogyan szedhetek fel 10-15 kg-t 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Talán egyél sokat, akár éjszaka is, ne mozogj semmit, csak amennyit szükséges. Aztán majd meglátod.
2010. jún. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
CSOKICSOKICSOKI:) Csak aztán jön a cukorbetegség és egyéb bajok. Miért akarsz ilyen hamar ennyit hízni?
2010. jún. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
GOndolom iskolakezdésre:D
2010. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zabálhatsz egészségtelenül


vagy nekiállsz bringázni és súlyzózni + kiegyensúlyozottan és egészségesen étkezni, lehetőleg magasabb fehérjetartalmú étrenddel

2010. jún. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

kezd el edzeni (kondi, kardio)

rakd rendbe az étkezésed, (főtt kaja minden nap)

figyelj a napi folyadékbevitelre ( 2-3 l)


ne a hízásra ( zsírpárnák növelése ) , hanem a tömegnövelésre (izom) törekedj. attól nem fogod jobban érezni magad hogy aránytalanul felszedtél 10-15 kg-ot. azzal csak az egészségednek ártasz.


ne állj naponta 3x a mérlegre, csak a lelkesedésed veszi el ( naponta 1-2 kg testsúly ingadozás is előfordul a reggeli és esti súly között.) elég a heti 1x-i mérés azonos napszakban.


ha tudsz szerezz magad mellé egy társat, aki szintén fel szeretne szedni pár kg-ot, így egymást ösztönzitek és nem fogy el a kezdeti lelkesedés.


én 5-10 kg ot tartok reálisnak ennyi idő alatt.

ezt elég sok minden befolyásolja ( életkor, nem, milyen az anyagcseréd, kitartásod, ill. hogy mennyi pénzt tudsz/akarsz rááldozni )


én is hasonló helyzetben vagyok mint te, kb. 2 éve határoztam el hogy kell nekem +15kg , ez többszöri nekilendülésre sem sikerült.


viszont idén ismét nekiláttam a cél megvalósításának.

kb. 2,5-3 hónap alatt felmentem 59.8 kg-ról 65.4-re, tehát kb. 5kg 3 hó alatt.


a napi szokásos kaja mellé minden nap megittam 1 liter tejet ( 620 kcal) ( normál, 3,5 %-os tej nem a csökkentet zsírtartalmú) és betoltam egy doboz ( 4,7kg) tömegnövelőt.


[link]


nyár végére célként én a 72-75 kg-ot tűztem ki, amit reálisnak tartok lévén este teli pocival 66kg fölött vagyok. :)


ennek érdekében beszerzek egy kondibérletet, egy nagyobb kiszerelésű tömegnövelőt egy másik gyártótól ill. a napi 1 helyet 2l tejet iszok.


a napi +1500 kcal majd megteszi a hatását. :)


ha egy héten keresztül minden nap +500 kcal-t ( 1 liter tej) viszel be pluszba az energia szükségleteden felül akkor ez 0,5 kg tömeggyarapodást jelent/ hét , ha ennyivel kevesebbet akkor ennyit fogysz.


sok sikert és kitartást! :)

2010. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!