Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy szedhetek fol kb 5-6...

Hogy szedhetek fol kb 5-6 kilo felesleget 1 honap alatt?

Figyelt kérdés

A gond az hogy vekony alkatu vagyok genetikailag. A gyomrom birja a sok kajat, de valami etvagy kelto modszer is kellene.

19/f


2011. máj. 25. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
De miért egy hónap alatt? A fogyásnak és a hízásnak is megvan az egészséges mértéke. Egy hónap alatt 5-6 kiló nem egészséges, de amúgy is lehetetlen.
2011. máj. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hmmm, én 12 évesen kezdtem "hízókúrába", nagyon gebe voltam, pedig sokat ettem.

Én azt csináltam, hogy minden este megettem egy jó nagy adag sültkrumplit. Gyorsan jöttek a kilók. :)

Próbáld ki te is.

2011. máj. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok genetikailag, de azért annyira nem vagyok h.lye, hogy hájat akarjak magamnak, meg hogy megnyúljon a bőröm. Inkább maradok vékony
2011. máj. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked sem mindegy, mit eszel, pont ahogy a fogyózóknak is.

Nem csak a mennyiség fontos, nézd meg az ételek kalória tartalmát.


Ne egyszerre egyél sokat, hanem egyszer v. kétszer egyél még a megszokott étkezéseken kívül.


Tévézés közben is lehet nassolni. :)

Ezen kívül evés után igyekezz pihenni kicsit, ne rohangálj azonnal.


Amit iszol, az is lehet kalóriadús: gyümölcslé, tea cukorral, sör, tej, kakaó.


Aminek tudod, növeld a kalóriatartalmát, pl. a szendvicsbe tegyél vajat, szalámit és sajtot is, a levesekbe tegyél tésztát, amit lehet, egyél kenyérrel.


Ne egyél egymáshoz hasonló kaját egymás után, mert megunod. Tehát édesre sósat, sósra édeset. Ha ettél egy kis csokit, később nem fogsz kívánni fagylaltot, de mondjuk egy szalonnás rántotta beférne. :)


Én így egy hónap alatt akár 10-15 kilót is magamra kapnék, és le se menne. Úgyhogy most nagyon irigyellek. :D

2011. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előző: szerintem ez alap, hogy vajat tesz vki a szenyóba, és ettől szerintem nem fog hízni aki genetikailag vékony. Én pl. egész nap eszek kb, este óránként eszek a bundáskenyértől a baconszalonnáig, aztán desszertnek egy kis pattogatott kukorica stb, de ettől nem lehet hízni
2011. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hónap lehet másfél is, és egy 3-4 kiló is megtenné.

13:03 igazábol engem nem érdekel hogy te mit akarsz magadnak, ha lehet a kérdésre összpontosítsunk.

13:06 köszi, bepróbálok 1-2 módszert belőle, bár a 10-15 kiló túlzás lenne nálam.

2011. máj. 25. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!