Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van aki nagyon szégyenlős?...

Van aki nagyon szégyenlős? (strandra sem akar elmenni emiatt vagy nehéz neki orvoshoz menni akkor is ha nem kell nagyon levetkőzni)

Figyelt kérdés
2018. jan. 6. 20:47
 1/8 A kérdező kommentje:
És mi zavar leginkább magadon ami miatt elégedetlen vagy?
2018. jan. 6. 20:48
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én utálok strandra menni, 15 év alatt kb 2x voltam.

Sajnos nem a legszebb a bőröm, a vállamnál néha kicsit pattanásos pedig nem vagyok már kamasz. Napfényre elmúlik de hát ahhoz le kell vetkőzni.

Plusz nincs jó alakom, hiába vagyok vékony. Elmegy mellettem egy tizenéves vagy egy huszonéves a makulátlan bőrével és a szinte tökéletes idomaival, és szrul érzem magam mert tudom, hogy ami másnak vele született az nekem sosem volt meg.

Így nem is tudom elengedni magam, feszengeni meg nem megyek, pláne, hogy mindig tömeg van a strandon. Ez a világ most amúgy is annyira a külsőségekre ad, ha nem vagy tiptop valamiben akkor kinéznek.

Dokinál ez nem igazán zavar, végül is orvos, sok mindent látott már.

33n

2018. jan. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez csak kíváncsiság,hogy meg tudjam mások mit éreznek.Nem rólam szól.Barátnőm miatt indítottam.Ő extrém szégyenlős és igen sok helyen panaszkodik emiatt.
2018. jan. 6. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:

1es vagyok.

Mindegy, hogy rólad szól vagy nem, ez anonim oldal. Szerintem sok ember szégyelli a testét. Aki nem, az fészbukon posztolja magát naponta 6x minimum.

2018. jan. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ment a zöld.A barátnőm küzd hasonlókkal,bőrével van gondja,igen sok anyajegye van,meg korábban leégett és szeplős a háta fele kb,egész nagy foltokban.De mások történetét hallgatnám.

Köszi a választ.

2018. jan. 6. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:
Én se vagyok elégedett.Átlag testalkatú vagyok,de alig eszek és a hasam meg nagyon kidudorodik,de komolyan,meg a testtartásom nagyon rossz.Én külsőségek alapján nem ítélkezem.Nem modell kinézetű barátnőim vannak.De igaz a mai világ a külsőségekre épít(akár külső,akár hamis valóság terén,hisz mindenki boldognak,meg gazdagnak állítja be magát,állandóan posztolgatnak,hol nyaralnak,mit esznek stb)
2018. jan. 6. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint én vagyok:)

Én sem vagyok kövér, de amikor felveszem a fürdőruhát akkor azért csak ott van az úszógumi valamennyire, és 30 felett azért nem akarok 50 kilóra fogyni, az olyan beteges külsőt kölcsönöz. És a lábam sem olyan mint azé aki 5 éves kora óta aerobikra jár, és akkor még finoman fogalmaztam.

Sokan azt hiszik, hogy ha valaki sovány akkor minden jól áll rajta, pedig nem. Ahhoz kell egy fizikai adottság is, hogy olyanok legyenek az idomai, arányos legyen, stb.

Olyan jó azoknak akik ilyen alakkal születtek, hogy ha egy konyharuhát dobnak magukra akkor az is jól áll rajtuk.

2018. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az biztos én is elgondolkodok rajta mért van az hogy valaki olyan sokat kap az élettől,jó adottság,biztos otthon stb,más meg semmit sem kap.Fogalmuk sincs milyen szerencsések.Életben ők annyi előnnyel indulnak,mert ha 2 hasonló végzettségű jelentkezik egy munkahelyre akkor is a szebbet fogják választani,hacsak nem nagyon ellenszenves a modora.És már kis korban is a szép kisgyereket egyből dicsérik mindenhol,pedig semmit sem tett.
2018. jan. 7. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!