Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A két hónapos kislányom már...

A két hónapos kislányom már két este óta nem pisil, nappal is kevesebbet de lehet ezt már csak beképzelem, tápszeres . Mitöl lehet? Sem színe sem szaga nem változott, ugyan az .

Figyelt kérdés
2018. jan. 12. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sűrű tápszer mellett kap folyadékot is ?
2018. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem akarlak remisztgetni, de a sajat megnyugtatasod erdekeben keresd fel a gyerekorvost, legalabb telefonon, hidd el, hogy attol meg fogsz nyugodni, de az itteni valaszoktol nem :)
2018. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kap mellette semmi mást, ès igen föl fogom keresni köszi
2018. jan. 12. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiaim anyatejes babák , de tápszer mellé kell a víz úgy tudom. Nem mondták ?
2018. jan. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tápszer mellé kell víz.
2018. jan. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Adj neki vizet! Húgom gyerekei csak úgy itták a vizet tápszer mellett...
2018. jan. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem mondta senki ès nem tudtam, mivel a kisfiam szopizott de ma adtam neki teát
2018. jan. 12. 22:20
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj, csak itasd, amennyit kér. Most már tudod. Ügyes vagy, hogy észrevetted pisi mennyiségből. Megnézheted azt is mennyit kellene innia. Már nem emlékszem de todom, hogy van rá adat. Babám- már kislanyom tápszert evett, szorulasos volt. Nagyon kellett figyelni a folyadék bevitelre.
2018. jan. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4es vagyok . Mi újság? Ivott a pici ? 😊 Remélem ma már termelt pisit rendesen .
2018. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen ivott és nincs semmi gond,pisil normálisan valószinüleg én aggódtam túl, amit a férjem többször is elmondott de én csak megyek a fejem után ha a piciröl van szó,de hàla az úrnak semmi gond köszöntők hogy érdeklödsz az Úr áldása legyen veletek örökké ámen
2018. jan. 13. 20:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!