Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám kinyomni a...

Hogyan tudnám kinyomni a székletem?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel kezdődött. Utoljára talán gyerekkoromban volt ilyen. Olyan szinten meg van keményedve a székletem, hogy akárhogy próbálom nem jön ki. Sőt az a baj, hogy iszonyat fáj, mikor nyomok és egy idő után már nem bírom.

Kúppal próbálkoztam már. Próbáltam ujjal meglazítani (érzem kőkemény).Olaj vagy bármi szájon át felesleges, mert az inger megvan, de nem merek. Mit csináljak?


2018. jan. 18. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Nekem egyszer egy golyóstoll oldotta meg, nem ujjal.
2018. jan. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Még egy Glicerin kúpot próbálj meg, és ha azzal sem megy, akkor beöntés kell. Ne erőltesd, mert végbélrepedés, vagy aranyér lesz a vége. Igyál meg egy bögre forró vizet, egyél aszalt szilvát, rostos dolgokat.
2018. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Igyál egy pohár meleg folyadékot aztán kenj oda bármilyen kenőcsöt és "szüld"meg valahogy . Nagyon fog fájni tudom de meg kell tőle szabadulni. milyen kúpot tettél fel?
2018. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Max szėthúzod a farpofáidat is. Am csak az eleje lesz kemėny ėr rossz. Amint kint van az a rėsze már ok.
2018. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Langyosvizes beöntés, vársz pár percet, utána egyszerűbb lesz a dolog.
2018. jan. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Glicerines kúpot. Ettem is rostosat, olajat, langyos vizet.

Nem vagyok elzáródva teljesen, tehát a híg kifolyik mellette. De igen azthiszem meg kell "szülni" bármennyire is rossz.

2018. jan. 18. 14:23
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon rendesek vagytok!Köszönöm! Most felkészülök lelkileg. Kell hozzá kis idő. Aztán helyzetjelentek.
2018. jan. 18. 14:25
 8/12 anonim ***** válasza:
Tedd fel a két lábad sámlira, akkor olyan helyzetben ülsz a WC-n, hogy könnyebben kijön, de előtte dugj fel mégegy Glicerin kúpot és várj amíg jön az erős inger, ez kb 10-15 perc.
2018. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Beöntés... egyébként készülj egy kis vérre, szinte biztosan szét fogja repeszteni a végbeledet, ha nagy :(
2018. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Hát megszületett. 3 részletben. Azthittem hülyét kapok a fájdalomtól.

Remélem nem maradt holnapra is. Most nincs székelési ingerem, bár nem is igazán ettem ma. A fenekem is fáj kicsit, gondolom az erölködéstől.

Köszönöm nektek! Nagy segítség volt.

2018. jan. 18. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!