Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 napja folyamatosan ugrál a...

2 napja folyamatosan ugrál a testhőmérsékletem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Csütörtök délután kezdődött, torna óra után fáradt lettem, fájt a fejem, szédültem. Ez még mindig tart. Tegnapi nap folyamán ugrált a testhőmérsékletem. Este volt, amikor felment 38,8-ra, majd 1 óra múlva vissza 37,1. Ez így folyamatosan. Éjszaka szintén 38,8, most kezd csökkenni. Làzcsillapító hatására csökken. Folyadékot pótlom.

Egész nap fekszek, alszok, és nem vagyok vmi jól.

Mit csináljak?


2018. jan. 20. 07:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Te most ezt komolyan kérdezed, hogy miért ugrál a testhőmérsékleted, mikor te magad odaírtad, hogy lázcsillapító hatására csökken??

Tudod, ha valaki belázasodik, vesz be lázcsillapítót, ami leviszi a lázát. Az, hogy pár óra múlva megint felmegy a lázad normális, hiszen beteg vagy.

2018. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!