Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Másnak is könnyezik a szeme...

Másnak is könnyezik a szeme és folyik az orra így télen? Mi ez, allergia?

Figyelt kérdés

Amióta beköszöntött a hideg idő, nem tudok úgy kimenni az utcára, hogy pár perc múlva ne kezdene el folyni az orrom vagy könnyezni a szemem (főleg, ha szél is van). Most pedig még akkor is megvan ez, miután bejöttem (bár kiszellőztettük az egész lakást). A hideg miatt van? Vagy valami egyéb allergén? Tudtommal nem vagyok allergiás, de felteszem ez idővel is kialakulhat.


21/L



2018. jan. 22. 09:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orrom folyik, ha kimegyek a hidegbe, vagy ahogy belépek a melegre. Szerintem nem allergia, hanem a hőmérséklet változás okozza. Bent nagyon meleg van, kint meg hideg. Nekem csak ilyen vízszerű valami jön, nem folyik folyamatosan, és nem olyan váladékszerű.
2018. jan. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hideg és a szél miatt van, teljesen normális. A szél meg főleg kiszárítja a szemet és a szervezet ezt próbálja helyrehozni könnyezéssel :)
2018. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindekivel így van, a hideg ingerli az orr nyálkahártyáját és erre fokozott orrfolyás a válasz. Télen én is 10 papírzsebkendővel indulok az utcára.
2018. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!