Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha 5éven keresztül napi max...

Ha 5éven keresztül napi max 3-4-5-6órát alszok azzal mennxire tehetem tönkre magam?

Figyelt kérdés

2018. jan. 24. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom, de már harmadik hete max 5 órákat alszok, kezdek kikészülni, nagyon fáj a fejem.
2018. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alvásmegvonás különösen a fejlődő szervezet számára meglehetősen káros. Szellemileg leépülsz, ha huzamosabb ideig csinálod, tekintve hogy az agy akkor pihen és dolgozza fel az aznapi történéseket. Egyébként beállítottságtól függően van, aki jól tűri, de szerintem nem 3 óra alvással és nem éveken át.
2018. jan. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mi az a marha fontos dolog, ami miatt nem lehet eleget aludni?
2018. jan. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első két válaszolónak ķöszönöm a választ

És hogy 3. Kérdésére válaszoljak..

Suliban napi 10-11-12óra mire hazaérek az ugy már este 6-7óra es olyankor aljak neki tanulni eltart egy darabig

És mielott még lehurrognának hogy ilyen nincs.. de van.. nem onsajnáltatás miatt mondtam meg tettem fel a kérdést

2018. jan. 25. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!