Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek a szerelem tud...

Szerintetek a szerelem tud gyógyítani?

Figyelt kérdés
Nem fizikai betegségre gondolok, hanem lelkiekre.

2018. jan. 25. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Inkább rontani tud az állapoton. Gyógyítani egész biztos nem.
2018. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
A szerelemhez egészséges lélek kell. Beteg lélek nem képes szerelemre, ott csak imádatról, rajongásról, szélsőséges érzelemről lehet szó, ami nem azonos a mindenre kiterjedő szerelem érzésével.
2018. jan. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha valaki attól szenved éppen, hogy sosem kapott még szerelmi szeretet senkitől és eddig minden próbálkozása egy csalódás és kudarc volt, akkor sem segítene?
2018. jan. 25. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
56%

Erre írtam, Kérdező, hogy az csak rontana a helyzeten. Kb. mintha olajjal akarnál tüzet oltani.

Persze akik romantikus filmeken meg Romana- Tiffany- füzeteken nőttek fel, azoknak hiába magyaráz az ember, csak lepontozni tudnak.

2018. jan. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszod. Egyébként én felpontoztam mindenkit, aki válaszolt
2018. jan. 25. 22:09
 6/9 anonim ***** válasza:
ige, a szeretet és a szerelem is gyógyít, már ha egészséges és támogató a kapcsolat. Nem csak lelkileg, de fizikailag is gyógyít, és ez tudományos tény. De már az emberi kapcsolatok is gyógyítanak. A statisztikák szerint a házasok pl. évekkel tovább élnek, mint az egyedülállók.
2018. jan. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A szerelem csak rombolni tud, az első válaszadó nagyon jól leírta.

Sokkal több kárt csinál mint hasznot, kb. mintha olajjal akarnál tüzet oltani. Ennek ellenére még mindig rengeteg a naiv és társfüggő kismókus, akik azt hiszik, hogy a Sailor Moon, Paula és Paulína meg a Vad Angyal a valóságon alapul.

A lepontozók visszakapták a piros kezeket.

2018. aug. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a szerelem gyógyítani? azt csak rombolni tud.

és még több lelki betegséget okoz.

2019. szept. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kibe leszel szerelmes.
2019. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!