Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fájdalmas csomó a hónaljban?

Fájdalmas csomó a hónaljban?

Figyelt kérdés
Kb egy órája már elkezdett fájni a mellem? hónaljam? valahol az a tajék, aztán észre vettem egy csomó szerű duzzanat vmit a hónaljamban, még mindig fáj és már égő érzés is társul hozzá. Mi lehet ez? 17/L

2018. jan. 26. 00:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a településed/kerületed orvosi ügyeletét és kérdezd meg. Telefonszámot a neten találsz.
2018. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem desodor okozta egyszer, akkor bár napig nem kentem a hónaljam, bejódoztam a fájdalmas részt és körömvirág krémmel kenegettem. Pár nap alatt elmúlt. Ha pár nap alatt nem múlik, akkor mutasd meg orvosnak. Addig ne fújd be, ne használj kozmetikai szert a hónaljadra és ne borotváld, ha esetleg szoktad, mert attól is begyulladhat szőrtüsző.
2018. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezzel orvosi ügyeletet hívjon? Atyaég! Ráér majd megmutatni a háziorvosának ma.
2018. jan. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!