Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Fájdalmas, kemény csomó a...

Fájdalmas, kemény csomó a péniszen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hónapja vettem észre egy kis dudort a péniszemen, eleinte figyelmen kívül hagytam. Pár napja nagyon megnőtt, és érintése kellemetlen volt. Mára még jobban megdagadt és fájdalmas, amikor hozzányúlok. Kissé bepirosodott is. Jelenleg próbálom takarítani a körülötte lévő bőrt, hogy nehogy jobban begyulladjon. Aloe Vera folyadékkal borogatom, nem tudom, hogy segít-e valamit.
2017. febr. 28. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem orvossal kezelteted?
2017. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
15 vagyok, a családban ez tabu téma, ezért nem szóltam a szülőknek erről.
2017. febr. 28. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez tabu téma nálatok? Hat akkor sajnállak..

Akkor menj el egyedül orvoshoz

2017. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikeresen megoldást találtam a problémára: A dudort Betadine-al és Neogranormon kenőccsel ápoltam. Idővel a dudor kilyukadt, és fehér folyadék folyt ki belőle. Ezután csak tisztítani kellet a gyulladt területet. Néha összegyűlt egy kis folyadék még benne, azt óvatosan kinyomtam, ha nem fájt. A helyébe marad egy nyílt sebhely, amely fokozatosan begyógyul. A dudor valószínűleg egy szőrtüsző gyulladás, vagy egy fordyce folt gyulladás. A dudort csak TISZTA kézzel szabad megérinteni. Ezt a gyógymódot csak saját felelősségre alkalmazzátok, az én esetemben bevált nekem, de ez nem azt jelenti, hogy mindenkinek jó lesz. A legjobb diagnózist és gyógymódot egy orvos tudja megmondani.
2017. márc. 5. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!