Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik a hajam ennyire?...

Miért hullik a hajam ennyire? Mit lehetne csibálni ellene? Többi lent

Figyelt kérdés

Lassan egy éve nagy elkezdett hullani. Akkor nagyon dús volt a hajam, most már kb csak harmadannyi a mennyisége. Voltam vérvételen semmi gondot nem találtak. De a hullás csaj folytatódott. Elkezdtem szedni revalid gyógyszert hajhullás ellen. Egy jó ideig használt is, vagyis nagyon lecsökkentette a kihullt szálak mennyiségét. Próbáltam váltani, most biovänne tablettát szedek. Ez is valamennyire használ, de még mindig nagyon hullik. Mit lehetne tenni? Folyamatosan nem szedhetem ezeket a bogyókat. Revalid írta, hogy kb3 hónapos kúrára való. Utána nem szedtem, de megint nagyon sok hullott. Ezért kezdtem el szedni ezt a másik fajtát. Nagyon el vagyok keseredve. Mi lehet az oka?

21/L



2016. máj. 31. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát azt tudom hogy a túlzott hajmosástól hullik a haj.

Nekem is szokott. Vagy ha vasalod a hajad állandóan meg ilyenektől szokott többnyire.

2016. jún. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!