Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet vmi baja a bnőmnek ha...

Lehet vmi baja a bnőmnek ha gyógyszerre ivott? F/25 bnőm 24

Figyelt kérdés
Menstruál és ilyenkor szed gyógyszert, fájdalomcsillapítót. Ma voltunk az egyik barátnőjénél ,szülinapja van és ivott fel oraval kesobb mondta h nem érzi jol magat utana haza jöttünk es lefeküdt aludni, most alszik. Úgy nezett ki mint aki bevan drogozva.
2018. jan. 28. 14:31
 1/8 anonim válasza:
Nagy baja nem hiszem hogy van, en is ittam mar fajdalomcsillapitora, nekem semmi bajom nem volt tole, csak nem birtam a szokasos mennyiseget, hamarabb hatott es erosebben az alkohol. Szerintem nem lesz komolyabb problemaja neki se :)
2018. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bele is lehet halni a "gyógyszerre" (méreg) ivszattól, nem is kicsit.
2018. jan. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondolom, keveset ivott. A gyógyszer meg amúgy is kiütheti, engem is kiüt, anélkül, hogy innék, a pia meg rátesz erre egy lapáttal. Ne aggódj, kialudja magát, nem lesz semmi baja.
2018. jan. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már felébredt nagyon rosszul érzi magát
2018. jan. 28. 16:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Mármint a hasa görcsöl még mindig?
2018. jan. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az is de azt mondja szédül
2018. jan. 28. 16:53
 7/8 anonim ***** válasza:
Normális, ha rossz a közérzete menstruációkor, gondolom, nem most van először rosszul.
2018. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De ennyire nem szokott rosszul lenni
2018. jan. 28. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!