Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Futás utáni rosszullét?

Futás utáni rosszullét?

Figyelt kérdés

Ma a suliban tesiórán 30 kört futottam+fociztunk is.Azóta rosszul vagyok.Még mindig nem kapok rendesen levegőt, olyan fura érzés ott és nehézkes.

Közvetlen futás után égett a fejem és lüktet,hányingerem volt és szédültem.Mindig ez van mikor futok,pedig régebben sokat sportoltam és akkor sem bírtam a futást.

Mostanában köhögök is közben meg fáj a torkom.


Miért lehet ez?Hogyan tudnám megszüntetni?

Orvoshoz nem mehetek(csak ha lázam van), ezért írtam ki ide a kérdést!


Köszönöm a segítséget!



2018. jan. 29. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezzel pedig menj el orvoshoz, mert lehet kivizsgálás fog kelleni.
2018. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak nem vagy hozzászokva a terheléshez. Az elején kis távokkal kell kezdeni és szép lassan fejlődni. Azt nem írtad, mekkora táv a "30 kör", de gondolom az edzettségedhez képest sok.

Viszont az, hogy ennyivel utána sem kapsz még levegőt, az nem normális. A futás utáni fáradtság tüneteinek hamar el kellene múlniuk. Első lépésként beszélj a tesitanárral, hogy ez így neked nem pálya.

2018. jan. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt hányingerem futás után, amikor hörghurutom kezdődött. De aztán lettek más tünetek is.
2018. febr. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!