Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A heroin ugye az egyik legnagy...

A heroin ugye az egyik legnagyobb fizikai és egyben szellemi függőséget okozó drog a világon. Egyszer használatnál, ha egyszer használod, (intravénásan, belövéssel persze) milyen mértékű elvonási tüneteket tapasztalhatsz?

Figyelt kérdés

Egyszeri heroin használatnál milyen elvonási tünetek vannak? Az is rossz ?


(pusztán kíváncsiság, nem használom a szert)


2018. jan. 30. 14:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Haha..Ne hidd hogy olyan menő dolog ez, ne akard beadni senkinek hogy drogoztál. Egyébként ha be akarnálak égetni kérdeznék pár dolgot a hernyóról, olyat amit sehol nem találsz meg a neten, csak az tudja aki használta, kíváncsi lennék a válaszokra :) De vállalom az ostoba szerepét ha ettől jobban alszol ! Utolsó hozzászólás volt, hali :D
2018. febr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen értelmetlen a kérdésed. Minek tesztelgetni másokat ebben a kérdésben? Normális ember nem próbál ki kemény drogot! De, hogy örülj volt heroin függő ismerősöm aki a többi barátját lebeszélte az egyszeri kipróbálásról is mert azt mondta nincs megállás. Állítólag 1 után is van elvonási tünet és nincs semmilyen érzés a világon ami jobb lenne. Remélem most boldog vagy tenagy majom. Aki kijön az elvonóról szerintem nem büszkélkedik vele még névtelenül sem. Ahhoz már tényleg nagyon butának kell lenni. Informált vagy a témában? A többség csak annyit tud, hogy nem kell kipróbálni és ez elég is életük végéig. Inkább a biológiában vagy a történelemben lennél ilyen jól informált.
2018. febr. 23. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

17-es válaszoló vagyok. Én mondjuk kipróbálnám a hernyót egyszer az életben, intravénásan (persze félnék az aranylövéstől, de az intravénás változat adja a legnagyobb élvezetet).

Már csak azért is próbálnám ki, mert éveken keresztül napi szinten bagóztam - aztán egyik napról a másikra gond nélkül leraktam, azóta sem nyúltam hozzá. Évekig benzóztam (Frontin és társai), amit szintén bármiféle nehézség nélkül raktam le, azóta nem használom. Ittam is, jó, nyilván nem voltam alkesz, de azért iszogattam rendesen. Nos...évek óta egy korty alkohol nem volt a szervezetemben. Füveztem is párszor, persze nem váltam rendszeres használóvá, pusztán azért, mert tudom, hová vezethet, és mennyire hajlamos elhitetni magával az ember, hogy ő csak alkalmi füves, aztán egyszeriben észreveszi, hogy csúszik lefelé és nem képes megállni.

A hernyót egyrészt amiatt szeretném kipróbálni, mert sokan azt mondják, hogy ez olyan örömöt és olyan természetfelettien kellemes érzést ad, hogy annak nincs párja ezen a világon. Másrészt a saját akaraterőmre is kíváncsi lennék. Érdekelne, hogy vajon meg tudnám-e állni, miután kitisztult belőlem a cucc és a helyébe a kínzó sóvárgás költözött, hogy ne tegyem meg még egyszer. Szerintem igen, mert tisztában vagyok vele, hogy soha olyan jó nem lesz már, mint a legelső alkalommal, és tudnám, hogy ha használnám még egyszer, legfeljebb még kétszer, ott már kialakulna a fizikai függőség (sőt lehet, hogy rögtön az első használat után megtörténne ez), és onnantól nem lenne megállás.

2018. febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Nem tudom honnan vettétek, hogy büszkélkedem vele, de OK.

Utolsó nem ajánlom egyszer sem.

Lehet , hogy van önfegyelmed, akaraterőd, de a heroin egy gonosz dolog, biztos ami biztos, legalább ahhoz az egyhez! ne nyúlj hozzá soha.

De a nagyobb tesóihoz sem, krokodil, stb.. ezeket kerüld el messziről!

Lehet oltogatni, de remélem megértettétek amiket mondtam.

2018. febr. 23. 12:55
 25/31 anonim ***** válasza:

A Heroinnak nincs nagyobb tesója, a krokodil és az ehhez hasonló szarok mind heroin utánzatok. A krokodil a csövesnegyedek heroinja.

De értjük amit mondasz és látszik is hogy jól informált vagy a témában!! Respect!

2018. febr. 26. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ty !
2018. febr. 26. 17:07
 27/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, engem érdekelne, hogy te mit éltél át, mikor eleinte használtad, milyen érzés volt, satöbbi. Persze Google a barátom, tudom, de mégis teljesen más egy akármilyen wikipédiás oldalon olvasni a hatásait, mint beszélgetni olyasvalakivel, aki tényleg próbálta és nemcsak elméleti síkon van vele tisztában, mit vált ki az emberből.
2018. febr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Hát az első egy két belövés a legjobb persz de az kamu hogy utána nem lesz az.

Max csak picit nagyobb adag kell.

De az eleinte picivel kezdee, nehogy bekapd az aranylövést.

Teljesen elpusztítja a szervezeted.

Mikor lejössz egyedül nem megy.

Segítség kell.

És nem is olcsó annyira.

Ha kell még vmi info akk írj ide v privit

2018. febr. 26. 17:57
 29/31 anonim válasza:
Miért kell tesztelgetni az embereket? Kérte bárki is, hogy teszteld le? Nem drogoztál te még életedbe, látszik..
2018. máj. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Te már csak tudod..

ne akard azt átélni , amit én.

2018. máj. 2. 22:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!