Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális ha roppan a fülem...

Normális ha roppan a fülem ilyen esetben?

Figyelt kérdés

A fülkagyló belső részén van egy pont, amit ha megnyomok akkor fura roppanós hangot ad ki. Azonban olyan, mint egy kéz ropogtatás, hogy amikor megcsináltam kell egy bizonyos idő, hogy újra működjön.

Amikor megnyomom azt a pontot, olyan mintha valami porc beljebb menne valami puhábba(víz? :D) és kiadja azt a fura ropogás hangot.


A képen látható, hogy hol nyomom meg: (zöld karikával jelöltem)


[link]


Fájdalmat nem okoz, csak érdekes, mivel a másik oldalon nem működik. :D


2018. jan. 31. 23:59
 1/2 te te te ***** válasza:
Fura, mert tudtommal a fulnel nincsenek porcok. A kezropogtatasnal azert kell varni, hogy megint mukodjon, mert az izuletekben, a csontok talalkzasanal levego buborekokn vannak, es mikor ropogtatod, akkor komegy onnan a levego es beletellik par percbe hogy vissszaszivarogjon oda a levego.
2018. febr. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fura, mivel itt tényleg megnyomok valami kis darabkát és az megy vissza.

Vagy most letört valami a fülemből egy darabka, vagy mi.


Megnézetem egy orvossal. Évek óta így van, nem fáj, nincs baj a hallásommal, nem belül hanem kívül, semmi probléma nincs.

2018. febr. 2. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!