Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet ebben az esetben tenni?

Mit lehet ebben az esetben tenni?

Figyelt kérdés
2015 márciusában voltam egy magánrendelésen. Akkor lett egy gyógyszer felírva, ki is váltottam. Azóta nem voltam azon a helyen. Most nézem az ügyfélkapun keresztül, hogy milyen ellátási adatok vannak feljegyezve rólam, erre 2017 október 31. dátummal be van jegyezve jó pár tétel, amelyekre azt írja, hogy az a doki akinél két és fél évvel ezelőtt voltam magánrendelésen, ellátott engem és a gyógyszerét is kiváltottam egy kórházban. Természetesen ilyen nem történt.
2017. dec. 3. 20:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem ellátásra kerültem nála, hanem az én TAJ számom alapján lettek kiváltva a felírt gyógyszerek október 31-én.
2017. dec. 3. 20:09
 2/4 A kérdező kommentje:
Az érdekesség az egészben, hogy október 26-án nagyon hasonló gyógyszert váltottam ki (magisztrált készítmény), csak egy teljesen más magánrendelésen írták fel a receptet.
2017. dec. 3. 20:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet írni a NEAK-nak (Nemzeti Egészségbiztosítási Alapkezelő) hogy vizsgálja ki az ügyet.
2017. dec. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De van értelme egyáltalán? Most azért mert egy recept kiváltódott, van bármi haszna az orvosnak? Lehet, hogy fogok írni nekik, ha még egyszer megtörténik, akkor egészen biztosan!
2017. dec. 4. 05:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!