Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomláz a combomban már több...

Izomláz a combomban már több napja?

Figyelt kérdés
Sok ido utan edzettem (gugolas ugralas ilyenek) es nem nyujtottam le. Masnapra nagyon izomlazam lett es alig birtam leulni is. Mar 5 napja nem mulik el:( Mit csinaljak? lehet valami komolyabb bajom?

2018. febr. 1. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Sport krémmel kell bedörzsölni.Aki komolyan veszi a sportolást az tart ilyet otthon .Ezt akár előtte is használni kellett volna .
2018. febr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt! Igazabol nem vagyok elsportolo csak nagyon jo kedvem volt, unatkoztam es a felesleges energiat valahogy leakartam vezetni.
2018. febr. 1. 17:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Komolyabb bajra nem gondolnék, ez teljesen természetes, ha szokatlanul keményen edzel lábra.

Én egyszer 5 perc lábgyakorlattól 3 napig nehezen tudtam menni, képzelem, mi lenne egy rendes lábedzéstől. Van, aki lenyom egy kivételesen brutális kitöréses kihívást (nem edzetlen alappal) és 1 hét után lesz normál izomláza, addig pokoli kínjai vannak inkább. Csak a lábizmokról tudom ezt, hogy túl könnyű megedzeni őket úgy, hogy a következő napokban megbánd...

2018. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Edzésélmélet: 1.lent kezdeni. Mindig kicsit többet.3. Emelkedő terhelések elve. 4. Rendszeresség. 5.Fokozatosság. A többi blabla. Egyik barátom be akart kerülni a csapatba,foci. Ráállt a legjobb futóra. ment utána,izomgyulladás,kórház,visszavonult. Fokozatosság !!!!
2018. febr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!