Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha nagyon...

Mit csináljak ha nagyon izomlázam van a combomban?

Figyelt kérdés
Tegnap sokat guggoltam, mert azt irtátok nekem, hogy az nagyon jó arra, hogy formás fenekem legyen.. Hát a fenekemben kicsit sincs izomlázam, hanem inkább a combomban! Valamit elrontottam, vagy ez normális? Szerintem ez inkább a combot feszesíti, nem a fenekemet formálja!:((

2015. nov. 6. 11:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es meg annyi, hogy annyira fáj, hogy menni sem tudok tőle.:'D
2015. nov. 6. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Sima guggolástól nem kéne izomláznak lennie, kivével ha több százat csináltál és nagyon rég nem edzettél. Akkor annyit tudsz csinálni, hogy kivárod amíg elmúlik és innentől többet edzel. A guggolás egyébként jól formálja a feneket ha helyes technikával csinálod.
2015. nov. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Izomlázra futni kell, tehát futkoss! Amúgy nekem is marhára fáj a lábam a sok edzéstől, de én kemény vagyok, mint a betonkeverő, így csak azért is nyomom, hadd fájjon, hiszen azért van. :P
2015. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2x20 guggolástól volt ugyanez, kivéve, hogy menni azért tudok (még szép, így is enyhe sokkot kaptam, hogy ennyitől ilyen erős izomláz). Ahhoz a Tatarek-féle bemelegítéssel 10 perc lábedzésből kell több, mint 5 perc, hogy alig tudjak járni 3 napig.

Mások szerint az semmi s rém edzetlen vagyok (tény), viszont ők meg nem tudnak 30 km-es teljesítménytúrákat nyomni a hegyekben, pedig valljuk be, az csak egypár óra jobbára kellemes séta, ami után az embernek semmije nem fáj, max. kicsit fáradt.


Én még nem adtam fel a reményt, nekem nem izomláz kell, hanem feszesség és izomnövekedés, az pedig nem tuti, hogy olyan komoly korrelációban van az izomlázzal. A guggolás nyilván érinti a gluteusokat, csak van valami értelme.

2015. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!