Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sűrű hányinger, gyomorsav...

Sűrű hányinger, gyomorsav böfögés, híg széklet, gyomorfájás?

Figyelt kérdés
Már vagy két hete bajlódok ezekkel a problémákkal. Mi lehet a probléma? Figyelek az étkezésre, kávét is igyekszem mellőzni. Eddig vártam vele, hátha elmúlik, de nem változott. Valami tipp? (Orvoshoz nem nagyon merek menni)
2018. febr. 5. 04:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendesen hánysz is?


Jobb lenne háziorvos valami gyomkr bajkd lehet

2018. febr. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp keress fel egy orvost!Nekem ilyen tüneteim voltak.Mondjuk nem tudom neked mennyire fáj,de én sírni tudtam volna.Elmentem gyomortükrözésre,és ott megállapították,hogy egy hatalmas gyomorfekélyem van.Kaptam rá gyógyszert,3 hónapig kellett szednem.Azóta nem mondom hogy tünetmentes,de sokkal jobban vagyok.
2018. febr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hányni nem hányok, csak az inger jön rám. A gyomrom sem fáj olyan vészesen. Lehet ez még nagyon az eleje. De elmegyek vele orvoshoz. Köszönöm a válaszokat!
2018. febr. 6. 16:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Kiderült mi okozta? Nem a savad volt sok?

2020. júl. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!