Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy néha elmegy a...

Normális, hogy néha elmegy a hallásom?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy mintha pattanna egy kicsit a fülem(fájni nem fáj), utána elkezd zúgni, csengeni és pár pillanatra gyakorlatilag nem hallok. Ma elég ijesztő volt, mert kávézni voltam és ez történt, és szó szerint mintha pár másodpercre megsükeltültem volna, nem hallottam semmit, a beszélgetőpartneremnek csak azt láttam, hoy mozog a szája. Ez másnál is előfordul, vagy menjek orvoshoz?

21L



2018. febr. 8. 12:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Meg kell nézetni, mert lehet csak meg voltál fázva, vagy allergiától is lehet. Ha valami keringési zavar, vagy csigolya probléma, akkor meg időben kell kezdeni a kezelést. Nálam is van hasonló tünet, de én már 60 év feletti vagyok
2018. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!