Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb, vény nélkül...

Melyik a legjobb, vény nélkül kapható, leggyorsabb hashajtó?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa a kérdés... De annál komolyabb.


Poénos emberkék kérem ne szóljanak hozzá!



2018. febr. 10. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Anyukám gyakran küzd azzal hogy napokig nem tud wc-re menni, akkor szenna teát iszik, az mindig beválik.
2018. febr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Próbáld meg a Hunyadi János keserűvizet. Rám hashajtó hatással a tejföl,valamint a szilvalekvár van. A patikában egyébként adnak hatásos hashajtót.
2018. febr. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Azt nem tudom, melyik a "leggyorsabb", de próbáld ki a Guttalax cseppet, este beveszed, reggelre megvan a kívánt hatás... Glicerines kúppal szintén.

Viszont egyiket sem tanácsos rendszeresen alkalmazni. Inkább hozd rendbe az emésztésedet: sok folyadék (napi legalább két liter), rostdús táplálkozás, sok gyümölcs.

Ha épp most aktuális a probléma, akkor kipróbálhatod a kefirt, egy fél literes szépen át tudja "mosni" az emésztőrendszert, vagy két-három kivi is csodákra képes.

2018. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a Guttalax cseppel órákon át szenvedtem, csak fájt a hasam tőle, másnap reggel meg szaladhattam wc-re. Kipróbáltam a glicerinkúpot, fél órán belül hatott, és nem fájt annyira a hasam.
2018. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Guttalax cseppet adtak,hatés semmi...

Glicerines kúp se használt semmit...

2018. febr. 11. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen mértékű székrekedést tejtől kaptam. Ha nagyon nagy a baj, sajnos kórházi ügyelet, és beöntés.
2018. febr. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Keserű só vízben elkeverve csodákra képes.

Nekem csak az segített.

Gyógyszertárban lehet kapni vény nélkül és még olcsó is.

2020. febr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!